Zabezpieczenie samochodu folią czy powłoką uretanową Raptor

Zabezpieczenie samochodu folią czy powłoką uretanową Raptor

Odpowiednie zabezpieczenie samochodu przed uszkodzeniami mechanicznymi to istotna kwestia dla każdego kierowcy. Zabezpieczenia stosowane w przypadku pojazdów polegają głównie na ochronie karoserii w samochodach 4x4, oraz w przypadku tzw. głębokiej renowacji nałożenie podkładu do samochodów. Dzięki czemu samochód jest w pełni zabezpieczony (karoseria, nadwozie, podłoga w samochodach typu SUV, skrzynie samochodów terenowych). Obecnie do tego typu zadań można wykorzystać specjalną folię ochronną lub nieco nowocześniejszą uretanową powłokę.

Folia czy Raptor - na co się zdecydować?

Folia do ochrony lakieru jest często wykorzystywana przez wiele osób. Jednak bez względu na jej grubość, zawsze znajdzie się element, przez który prędzej czy później dochodzi do uszkodzenia.

Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, na rynku pojawił się wyjątkowy produkt Raptor. Czym jest i dlaczego jest lepszy niż folia ochronna?

Raptor to produkt uretanowy 2K, który wyróżnia się ogromną trwałością i twardością. Jego zadaniem jest skuteczna ochrona przed rdzą, korozją, solą, wilgocią, a także wysokimi i niskimi temperaturami. Po zastosowaniu powłoki uretanowej, spokojnie można zapomnieć o plamach, zadrapaniach i rysach, a także obecnej zimą soli i kiepskich warunków atmosferycznych.

Raptor - nowoczesna powłoka do zadań specjalnych

Raptor to natryskowy środek ochronny, szybkoschnący i łatwy w użyciu. Po czasie potrzebnym do utwardzenia, skutecznie chroni samochód przed zaplamieniem i negatywnym wpływem promieni UV. Dodatkowo wyróżnia się dużą przyczepnością, jest całkowicie wodoodporny, elastyczny oraz wygłuszający. Uretanowy środek zabezpieczający jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojego samochodu.

Podstawową barwą produktu jest czarny kolor. Istnieje jednak możliwość zakupu wersji do barwienia, do której wystarczy dodać odpowiedni barwnik, aby uzyskać dowolną barwę z dostępnej palety kolorów RAL.

Końcowy efekt jest wręcz piorunujący, zwłaszcza w przypadku samochodów 4x4, które przez swoją specyfikację potrafią być naprawdę wymagające. Produkt zdobył uznanie w wielu krajach za granicą, a teraz podbija polski rynek.

Zalety powłoki uretanowej Raptor:

  • produkt szybkoschnący;
  • umożliwia błyskawiczną renowację;
  • wysoka odporność na zarysowania i plamy;
  • doskonała przyczepność, elastyczność i wydajność;
  • łatwa aplikacja (bez dodatkowych sprzętów i ich późniejszego czyszczenia, bez bałaganu, bez marnowania produktu).
Pozostaw komentarz