Twarda powłoka dla wagonów samowyładowczych

Twarda powłoka dla wagonów samowyładowczych

Wagony samowyładowcze wykorzystywane są głównie do transportu towarów sypkich. Wyładunek następuje poprzez odchylenie klap lub całych burt, za pomocą otworów w podłodze lub poprzez przechylenie bądź uniesienie całego wagonu. Dzięki temu rozładunek znajdującego się w nich towaru przebiega szybko i bezproblemowo. Wagony te ze względu na to, że narażone są na działanie warunków atmosferycznych, a przede wszystkim wilgoci podatne są na pojawienie się rdzy oraz korozji. Bardzo ważne jest więc odpowiednie zabezpieczenie ich powierzchni.

W jaki sposób skutecznie zabezpiecza się powierzchnie wagonów samowyładowczych?

Najlepsze efekty daje pokrycie powierzchni wagonów samowyładowczych lakierem Raptor. Jest to środek uretanowy, który tworzy niezwykle trwałą i odporną powłokę. Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom jest to produkt uniwersalny, który doskonale sprawdzi się do ochrony maszyn, konstrukcji oraz wszelkich innych przedmiotów narażonych na uszkodzenie. Lakier Raptor skutecznie ochroni przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi, a także zabezpieczy przed działaniem wilgoci i korozją. Powstała powłoka jest również odporna na działanie promieniowania UV i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Jak używać ochronnych lakierów Raptor celem zabezpieczenia wagonów?

Lakiery Raptor ze względu na swoje działanie oraz właściwości ochronne świetnie zdają egzamin jako środek do ochrony wagonów samowyładowczych. Są one bardzo łatwe w aplikacji i szybko schną. Nakłada się je przy pomocy pistoletu do baranka, wałka lub pędzla. Dzięki temu preparat jest w stanie dotrzeć do każdego zakamarka. Nie tylko zabezpieczy on skutecznie powierzchnię wagonów, ale także pomoże odzyskać im doskonały wygląd. Jest to bowiem środek używany również do renowacji, gdyż przywraca kolor i poprawia ogólne walory wizualne. Doskonale poradzi sobie z nawet dużymi zarysowaniami czy uszkodzeniami i sprawi, że przestaną być one widoczne. Preparat ten można zastosować nie tylko do zabezpieczenia czy renowacji wagonów samowyładowczych, ale również samochodów terenowych, quadów, ciężarówek czy ciągników rolniczych. Lakiery Raptor pomagają skutecznie wygłuszyć pojazdy, co wpływa znacząco na podniesienie komfortu jazdy. Istnieje możliwość polakierowania elementów, które chcemy zabezpieczyć przed poślizgiem (stopnie, podłogi) stosując dodatek antypoślizgowy. Lakiery marki Raptor dają doskonałe efekty także w przypadku części do maszyn rolniczych i samochodów, takich jak pługi czy skrzynie załadunkowe. Pomoże on skutecznie zregenerować zniszczone podłogi oraz podwozie w samochodach dostawczych oraz autobusach.

Pozostaw komentarz