Trwała warstwa zabezpieczająca bagażnik dachowy

Trwała warstwa zabezpieczająca bagażnik dachowy

Bagażnik dachowy to coraz częściej spotykane rozwiązanie, które pozwala na zdecydowanie lepszą organizację miejsca, bez zbędnych problemów. Warto jednak wiedzieć, co zrobić, aby zachować go w świetnym stanie pomimo działania negatywnych warunków czy różnych czynników zewnętrznych. Bagażniki dachowe w łatwy sposób zwiększają przestrzeń załadunkową, niemniej jednak aby miejsce to zapewniało właściwą funkcjonalność, powinno być poddawane odpowiedniej pielęgnacji oraz zabezpieczeniom. Podpowiadamy, jak skutecznie zadbać o bagażnik dachowy.

Jak skutecznie zabezpieczyć bagażnik dachowy?

Z uwagi na położenie bagażnika dachowego jest on narażony na nieustane działanie negatywnych czynników atmosferycznych. Podatny na wpływ wody, promieniowania słonecznego oraz niskich i wysokich temperatur, może szybko ulec zniszczeniu. Dlatego też wielu kierowców wskazuje na zastosowanie odpowiednich powłok ochronnych. To pozwoli na zabezpieczenie boxa przed działaniem negatywnych czynników, uszkodzeń oraz umożliwi łatwiejsze czyszczenie zabrudzeń.

Trwały lakier do zastosowania w motoryzacji

Na szczególną uwagę zasługuje środek ochronny RAPTOR, który doskonale odnajdzie się w uniwersalnym zastosowaniu w motoryzacji. Przede wszystkim jako czynny środek do zabezpieczenia karoserii oraz głębokiej renowacji. Odpowiedni do wykorzystania w samochodach terenowych i SUV-ach, sprawdzi się również w pojazdach osobowych oraz w przeznaczonych do nich akcesoriach zewnętrznych. Po wykonaniu powłoki ochronnej bagażnik dachowy zostanie skutecznie zabezpieczony przed działaniem negatywnych czynników, takich jak:

  • woda i wilgoć,
  • promieniowanie UV,
  • zadrapania i uszkodzenia,
  • niskie i wysokie temperatury,
  • powstawanie korozji.

Jest to środek wysoko elastyczny, tworzący szczelnie przylegającą powłokę ochronną. Raptor to produkt tworzący trwałe i solidne zabezpieczenie przeciwdziałające ogniskom korozji, wilgotności, uszkodzeniom czy wysokim i niskim temperaturom. To doskonałe rozwiązanie, które pozwoli odnowić dowolne elementy karoserii, ale nie tylko, co widać doskonale na tym przykładzie. Kupując odpowiednie preparaty, możliwe jest zarówno wykonanie powłoki ochronnej, jak również renowacyjnej dla dowolnych elementów.

Raptor - doskonały produkt zabezpieczający

Uretanowy środek do ochrony marki Raptor to produkt o wysokiej przyczepności do różnych podłoży, co wpływa pozytywnie na proces aplikacji. Sprawdzi się w szerokim zastosowaniu, nie tylko jako środek ochronny w motoryzacji. Pozwala uzyskać atrakcyjny wygląd aplikowanych elementów. Dzięki niemu każdy bagażnik dachowy zyska trwałe i wytrzymałe zabezpieczenie na długie lata.

Pozostaw komentarz