Sposób na antypoślizgowe stopnie w pojazdach

Sposób na antypoślizgowe stopnie w pojazdach

Obecnie coraz większą uwagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa poruszania się ludzi na halach produkcyjnych, magazynach czy w miejscach publicznych. To jednak nie wszystko. Coraz częściej dbamy także o swoje bezpieczeństwo w samochodach. Jednym z najważniejszych aspektów, jaki zapewni nam bezpieczeństwo w pojazdach wyposażonych w stopnie jest zabezpieczenie ich powierzchni. Ta powinna być bowiem wytrzymała oraz antypoślizgowa. Wszystko po to, by zachowała swoją żywotność przez długi czas, jednocześnie chroniąc nas przed wypadkami. Z pomocą przychodzi Raptor - prosty sposób na stworzenie bezpiecznych, antypoślizgowych oraz estetycznych stopni w każdym pojeździe.

Antypoślizgowe stopnie w pojazdach z Raptor

Raptor to środek, który tworzy powłokę ochronną zapewniającą duża wytrzymałość powierzchni nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Co ważne w przypadku pojazdów, jest on wodoodporny oraz chroni przed rdzą. Schody w pojazdach to powierzchnie, po których poruszamy się zazwyczaj w ciężkich i brudnych butach. Raptor jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby. Doskonale ochroni on wszystkie stopnie, a jego powłoka jest praktycznie niezniszczalna.

W celu stworzenia antypoślizgowych stopni za pomocą Raptora, należy zaopatrzyć się w dodatek antypoślizgowy o nazwie Raptor Traction. Opakowanie to zawiera 200 gram produktu, który jest potrzebny do wypełnienia jednej butelki Raptora z utwardzaczem. Producent zaleca, aby połowę mieszaniny Raptor z utwardzaczem odlać do osobnej miski, a następnie dodać połowę preparatu antypoślizgowego do pozostałości w butelce. Tak przygotowaną mieszaninę musimy dokładnie wymieszać. Po wykorzystaniu możemy rozrobić pozostałą ilość preparatu.

Raptor może być nakładany za pomocą pistoletu dedykowanego do produktu, pistoletu natryskowego lub twardego wałka gąbkowego. Po wyschnięciu, Raptor stworzy niezwykle wytrzymałą powłokę uretanową K2, która sprawdzi się na każdych stopniach pojazdów. Co ważne, efekt będzie estetyczny i trwały.

Najlepszy sposób na antypoślizgowe stopnie w pojazdach

Antypoślizgowe schody to odpowiedź dla wszystkich kierowców ciężarówek, tirów, chłodni czy pojazdów komunalnych. Narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne, sól, promieniowanie UV czy wysokie temperatury elementy samochodu, muszą być wykończone najlepszej jakości produktem, który spełni oczekiwania każdego z nas.

Dzięki swoim unikatowym właściwościom Raptor spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Preparat dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, białym oraz przeznaczonym do barwienia na dowolny kolor z palety RAL.

Pozostaw komentarz