Skuteczna ochrona lakieru podnośników widłowych

Skuteczna ochrona lakieru podnośników widłowych

Podnośniki widłowe, nazywane również wózkami widłowymi mają szerokie zastosowanie w wielu branżach. Umożliwiają podnoszenie palet oraz innych ciężkich ładunków, które ciężko byłoby przetransportować w inny sposób. Za pomocą podnośników w łatwy sposób można również zdjąć oraz umieścić towary na wysokich regałach. Ze względu na to, że są one mocno eksploatowane narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia. Aby odpowiednio je zabezpieczyć niezbędne jest stosowanie odpowiednich do tego celu środków ochronnych.

Jak zapewnić większą trwałość lakieru wózków widłowych?

Zdecydowanie najlepszym sposobem na skuteczne zabezpieczenie podnośników jest pokrycie ich bardzo trwałym lakierem firmy Raptor. Jest to uretanowy środek ochronny, który zabezpiecza powierzchnię nie tylko przed rdzą i korozją, ale także przed negatywnym wpływem soli drogowej, wysokich oraz bardzo niskich temperatur. Tworzy twardą i bardzo wytrzymałą powłokę, która idealnie zabezpiecza lakier. Lakier Raptor chroni również przed zarysowaniami i zadrapaniami, dzięki czemu podnośniki widłowe przez długi czas będą prezentowały się bardzo dobrze. Powstała po jego użyciu powłoka zasycha bardzo szybko i odporna jest na promieniowanie UV oraz wpływ warunków atmosferycznych. Dzięki temu doskonale nadaje się do zabezpieczenia oraz regeneracji podnośników widłowych.

Uniwersalny i bardzo skuteczny środek zabezpieczający

Lakiery Raptor można stosować nie tylko do podnośników widłowych, ale również do zabezpieczania:

  • samochodów terenowych,
  • ciężarówek,
  • quadów,
  • ciągników,
  • sprzętów rolniczych.

Jest w stanie zregenerować nie tylko karoserię, ale również podwozie i podłogi. Pomaga również w wygłuszeniu wnętrza pojazdów, co wpływa pozytywnie na komfort jazdy. Posiada również właściwości antypoślizgowe (po dodaniu odpowiedniego składnika), dlatego można nim pokryć stopnie schodów, co zabezpieczy je przed poślizgiem. Lakier Raptor nie tylko jest skuteczny, ale również zapewnia doskonały wygląd. Można stosować go praktycznie do każdego podłoża. Jego aplikacja jest bardzo prosta i bezproblemowa. W tym celu wystarczy użyć pistoletu do baranka, wałka lub pędzla. Wybór odpowiedniego narzędzia uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju i wielkości powierzchni, która będzie nim pokrywana. Preparat ten dociera w każdy, najmniejszy nawet zakamarek, dzięki czemu pojazdy są doskonale chronione. Skutecznie przywraca również utracony kolor i sprawia, że regenerowana powierzchnia odzyskuje swój doskonały wygląd. Świetnie zamaskuje również drobne zarysowania czy uszkodzenia. Ze względu na swoje uniwersalne i wszechstronne zastosowanie lakiery Raptor powinny znaleźć się w każdym garażu, warsztacie oraz magazynie.

Pozostaw komentarz