Sklep Raptor Polska

Szukasz preparatu, który skutecznie poradzi sobie z takimi problemami jak korozja, rdza, wilgoć, sól i wysokie temperatury? Wybierz Raptor uretanowy – środek bardzo trwały i twardy.

Kiedy używać Raptora?

To idealne rozwiązanie podczas renowacji paki ciężarówki, pick-upa czy też podłogi w busie. Za jego pomocą odnowisz karoserię samochodową oraz wyremontujesz zniszczoną łódź. Raptor uretanowy poradzi sobie nawet wtedy, gdy te obiekty znajdują się w naprawdę kiepskim stanie. Co ważne, możesz go stosować niemal na każdą powierzchnię.

Wśród najważniejszych zalet, jakimi wyróżnia się Raptor uretanowy, wymienić należy:

– błyskawicznie schnięcie,
– możliwość przeprowadzenia szybkiej renowacji,
– wykonanie powierzchni, która będzie odporna na zarysowania i poplamienia; uzyskasz doskonałą przyczepność i elastyczność, a tym samym znacznie poprawi się komfort jazdy;
– łatwą aplikację preparatu (wystarczy wstrząsnąć pojemnikiem).

Powierzchnia pokryta Raptorem uretanowym zyskuje nie tylko doskonałą ochronę, ale też świetny wygląd. Ten środek o szerokim zastosowaniu na pewno sprawdzi się w twoim warsztacie I nie tylko.

Raptor U-POL to natryskowy środek ochronny. Niezwykle mocna i wytrzymała powłoka uretanowa 2K. Produkt dający efekt struktury występuje w dwóch wariantach. Przy zakupie pakietu trzech Raptor U-POL uzyskujesz nawet 30% korzyści!