Prosty sposób na stworzenie antypoślizgowej nawierzchni

Prosty sposób na stworzenie antypoślizgowej nawierzchni

W dzisiejszych czasach bardzo dużą wagę przywiązuje się do kwestii bezpieczeństwa poruszania się ludzi w miejscach publicznych, halach produkcyjnych, magazynach itp. Jednym z najważniejszych aspektów zapewnienia bezpiecznego przemieszczania się w tych miejscach jest powierzchnia po której się poruszamy czyli np.: posadzka, podłoga, wylewka itp. Taka powierzchnia musi zostać odpowiednio przygotowana aby była bezpieczna i jednocześnie trwała, wszystko po to, aby chroniła przed wypadkami. Z pomocą przychodzi prosty sposób na stworzenie antypoślizgowej, bezpiecznej i estetycznej nawierzchni – tym sposobem jest Raptor!

Raptor - czym wyróżnia się ten produkt?

Raptor jest to środek ochronny tworzący powłokę, która charakteryzuje się dużą wytrzymałość powierzchni nawet w najtrudniejszych warunkach. Poza doskonałą trwałością, wyróżnia się on także odpornością na działanie promieni UV, sól, korozję, wilgotność, wysokie temperatury.

Z tego względu właściwości Raptor’a będą nieocenione podczas tworzenia trwałej i antypoślizgowej powierzchni w każdych warunkach - szeroko pojętym przemyśle, halach czy magazynach, a nawet miejscach publicznych. Poza swoimi doskonałymi właściwościami antypoślizgowymi, jest on także łatwy w czyszczeniu, odporny na zabrudzenia i niezwykle trwały.

Antypoślizgowe powierzchnie Raptor

Aby utworzyć całkowicie antypoślizgową powierzchnię przy pomocy Raptora, musimy zaopatrzyć się w specjalny dodatek antypoślizgowy Raptor Traction. Opakowanie zawiera 200 gram produktu, który jest potrzebny do wypełnienia jednej butelki Raptor z utwardzaczem. Zaleca się, aby połowę mieszaniny Raptor z utwardzaczem odlać do kubka, a następnie dodać połowę torebki dodatku antypoślizgowego do reszty butelki i bardzo dobrze wymieszać całość przed aplikacją. Po wykorzystaniu mieszaniny możemy rozrobić pozostałą ilość preparatu. Antypoślizgowa powłoka może być nakładana za pomocą pistoletu natryskowego, pistoletu do Raptora lub twardego wałka gąbkowego.

Specjalistyczny lakier Raptor stworzy niezwykle mocną oraz wytrzymałą powłokę uretanową 2K, która daje efekt estetycznej struktury na pomalowanej powierzchni.

Czy powierzchnia antypoślizgowa może mieć kolor?

Produkty Raptor występują w trzech kolorach. Pierwsze dwa z nich to podstawowy kolor czarny i bały, trzeci z kolei przeznaczony jest do barwienia na dowolny kolor z palety RAL. W ten sposób otrzymamy antypoślizgową powierzchnię dopasowaną do naszych indywidualnych wymagań.

Preparat ochronny Raptor dzięki swoim unikatowym właściwościom często jest niezastąpiony w wielu branżach. Doskonale sprawdza się nie tylko do zabezpieczenia posadzki, podłogi ale również ma szerokie zastosowanie w samochodach, pojazdach mechanicznych, łodziach. Raptor sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzebne jest solidne zabezpieczenie powierzchni przed uszkodzeniami, a także tam gdzie dodatkowo potrzebna jest powierzchnia antypoślizgowa.

Pozostaw komentarz