Pomosty na basenach odporne na rdzę

Pomosty na basenach odporne na rdzę

Basen to miejsce, w którym można zarówno zrelaksować się, jak i pływać. Ze względu na specyficzne warunki, jakie w nim panują konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie jego wnętrza, jak i poszczególnych elementów przed negatywnym wpływem wilgoci. Dotyczy to także pomostów basenowych. Doskonałym sposobem na to, aby w odpowiedni sposób o nie zadbać jest zastosowanie lakieru Raptor, który dzięki swoim właściwościom świetnie chroni i zabezpiecza powierzchnie, które mają nieustanny kontakt z wodą.

Czym wyróżnia się powłoka marki Raptor ?

Preparat Raptor to środek uretanowy 2K, który po nałożeniu na powierzchnię tworzy na niej trwałą i wytrzymałą powłokę. Jest on odporna na działanie wilgoci, promieniowania słonecznego czy uszkodzeń mechanicznych. Preparat ten doskonale sprawdza się więc także w przypadku zabezpieczania przed korozją pomostów basenowych i innych elementów, które mają częsty kontakt z wilgocią. Lakiery Raptor mają szerokie zastosowanie, gdyż nadają się do używania na różnego rodzaju powierzchniach. Można zastosować je praktycznie wszędzie. Nie tylko zabezpieczają poszczególne elementy, ale również sprawiają, że odzyskują one swój świetny wygląd.

Dlaczego warto zabezpieczać pomosty basenowe lakierem Raptor?

Lakier Raptor oprócz swojego uniwersalnego zastosowania wyróżnia się także łatwą aplikacją. Można nałożyć go za pomocą pistoletu do baranka, wałka oraz pędzla, a po odpowiednim jego rozcieńczeniu także pistoletem HVLP. Bardzo szybko schnie tworząc twardą i wytrzymałą powłokę. Jest ona odporna nie tylko na działanie wilgoci, ale także promieniami UV. Dodatkowo powłoka ta ma wysoką przyczepność oraz jest antypoślizgowa, co zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z pomostów basenowych. Powłoka, jaka powstaje dzięki zastosowaniu lakieru Raptor jest wytrzymała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Preparat ten nie tylko zapewnia doskonałą ochronę, ale i wygląd. Sprawdzi się świetnie w przypadku pomostów basenowych, których wygląd często pozostawia wiele do życzenia. Jest on bowiem w stanie skutecznie poprawić ich walory wizualne. Dodatkowo sprawia, że pokryte nim elementy zwiększają swoją żywotność i są w stanie posłużyć przez zdecydowanie dłuższy czas. Lakier Raptor sprawdzi się zarówno w przypadku prywatnych, jak i publicznych basenów. Pomosty basenowe zabezpieczone za pomocą tego preparatu staną się odpornie nie tylko na nieustanne działanie wilgoci, ale także środków stosowanych do dezynfekcji wody.

Pozostaw komentarz