Odpowiedni lakier do przyczep do przewozu zwierząt

Odpowiedni lakier do przyczep do przewozu zwierząt

Transportem żywych zwierząt zajmują się osoby prywatne, hodowcy oraz firmy dostarczające zwierzęta do uboju. Taki transport wymaga specjalistycznego sprzętu. Przyczepy do przewozu zwierząt muszą być solidne i bezpieczne. Sprzęt jest ciągle narażony na uszkodzenia wynikające ze specyfiki transportu. Duże i ciężkie zwierzęta z łatwością mogą dewastować przyczepę. Dużym problemem są również ich odchody. Utrzymanie przyczepy do przewozu koni, bydła czy owiec w odpowiednim stanie wymaga właściwej konserwacji. Gwarancją sukcesu jest odpowiedni lakier do malowania przyczepy. Lakier Raptor to bardzo dobry wybór. Jest super odporny, bezpieczny dla zwierząt i łatwy do użycia.

Lakier Raptor - idealny do malowania przyczep do przewozów zwierząt

Uretanowy lakier Raptor to środek o szerokim zastosowaniu. Doskonale nadaje się do konserwacji i renowacji przyczep do transportu zwierząt. Co ważne Raptor jest odporny na mocz zwierzęcy. Ma wiele zalet, które docenią właściciele przyczep do przewozu koni i innych tego typu sprzętów. Pozwala szybko i sprawnie odnowić podłogi i ściany przyczep nawet tych w złym stanie.

Lakier Raptor najkrócej mówiąc:

  • jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia,
  • zabezpiecza przed rdzą, korozją, solą, wilgotnością, moczem i odchodami zwierząt,
  • aplikacja jest łatwa, a lakier schnie bardzo szybko.

Lakier Raptor można stosować niemal na każdą powierzchnię. Można nim malować metal, aluminium, drewno, plastik. To duża wygoda i ułatwienie. Przyczepki często zbudowane są z różnych materiałów (metal, aluminium, drewno). Do całego remontu wystarczy lakier Raptor. Nie ma potrzeby kupowania innych specyfików. Pomalujemy nim wszystko.

Lakier uretanowy tworzy powierzchnię odporną na zarysowania, plamy i mocz. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Powierzchnię cechuje przyczepność i elastyczność. Struktura lakieru nie jest gładka i śliska, co jest bardzo istotne przy transporcie żywych zwierząt.

Lakier Raptor - szybka i łatwa aplikacja

Lakier uretanowy Raptor to gwarancja szybkiej i sprawnej renowacji. Nie ma potrzeby wyłączania sprzętu z użycia na dłuższy czas. Praktycznie przyczepa jest gotowa do drogi już następnego dnia. Aplikacja jest łatwa i szybka. Lakier sprzedawany jest w zestawie z utwardzaczem. Wystarczy je wymieszać, nakręcić pistolet i malować. Można też użyć pędzla lub wałka. Lakier schnie bardzo szybko.

Ponadto nie trzeba tracić czasu na szukanie właściwych produktów potrzebnych do przygotowania powierzchni do malowania. Raptor oferuje całą gamę kompatybilnych specyfików tego typu. Między innymi podkłady wytrawiające, antykorozyjne, epoksydowe czy aktywatory przyczepności. Dostępne są również ułatwiające pracę profesjonalne pistolety lakiernicze marki Raptor.

Pozostaw komentarz