Najlepsze sposoby na odświeżenie i zabezpieczenie barierek lub balustrad ?

Najlepsze sposoby na odświeżenie i zabezpieczenie barierek lub balustrad ?

Barierka na balkonie lub balustrada przy schodach jest niezbędna dla bezpieczeństwa użytkowników, natomiast z reguły już po kilku sezonach wygląda niezbyt estetycznie. Bardzo ważnym jest więc, aby utrzymać świeżość i solidność tych elementów, ponieważ warunki atmosferyczne i długotrwałe użytkowanie robią swoje. W jaki sposób skutecznie zadbać o balustrady czy barierki?

Raptor – ultra trwały lakier do barierek i balustrad

Do prawidłowego zabezpieczenia elementów takich jak barierki czy balustrady, idealnym wyborem będzie lakier o charakterystycznej nazwie - "RAPTOR". Jest to nawiązanie do dinozaurów, które charakteryzowała niezwykle twarda i odporna skóra, która bez problemu radziła sobie z ochroną zwierzęcia. Lakier ten w Polsce nie ma jeszcze takiej popularności, jak za granicą, gdzie jest absolutnym hitem. Najważniejszym czynnikiem, który sprawia że "RAPTOR" jest tak świetnym lakierem, oczywiście poza jego odpornością na czynniki zewnętrzne, jest łatwość w jego nakładaniu. Nakłada się go za pomocą pistoletu, wałka lub pędzla. Pozwala to nakładać preparat w wygodny sposób na każdą powierzchnię. Do balustrad czy barierek najlepiej sprawdzi się pędzel lub pistolet. Środek występuje w trzech wariantach, gotowy kolor czarny lub biały oraz wersja do barwienia na dowolny kolor z dostępnej palety barw. U-POL RAPTOR jest preparatem doskonałym, ponieważ bardzo dobrze chroni powierzchnię która jest nim pomalowana.

Idealny sposób na zabezpieczenie balustrady lub barierki?

Lakiery marki Raptor są często wybierane przez klientów indywidualnych oraz firmy, które zajmują się odnawianiem balustrad i barierek. Jest to nowoczesny środek którego aplikacja nie powinna sprawiać problemu nawet początkującym majsterkowiczom. Potwierdzona skuteczność powłoki, łatwość jej nakładania za pomocą powszechnie dostępnych narzędzi to jej największa zaleta. Przygotowana rozbudowana paleta lakierów do barwienia specjalnej bazy pozwala na malowanie barierek i balustrad w wybranym kolorze, tak aby świetnie wyglądały i komponowały się z otoczeniem. Wykorzystanie doskonałej jakości powłok poliuretanowych na odnawianych powierzchniach generuje bardzo duże oszczędności. Przy niewielkiej inwestycji w produkt do zabezpieczenia można uniknąć wymiany balustrady lub barierki. Nadanie jej nowego wyglądu pozwoli na użytkowanie jej jeszcze przez wiele lat. To właśnie dlatego coraz więcej osób wybiera specjalistyczne lakiery Raptor do odnowy rożnych elementów metalowych w wielu branżach. Możliwości ich zastosowania jest naprawdę wiele.

Co najważniejsze używając Raptora będziemy mogli cieszyć się przez wiele lat, świetnie zabezpieczonymi barierkami i balustradami na wszelkie warunki użytkowania i przy okazji będą świetnie wyglądały.

Pozostaw komentarz