Na jakich powierzchniach można stosować powłokę Raptor

Na jakich powierzchniach można stosować powłokę Raptor

Uretanowa powłoka Raptor gwarantuje ochronę przed ekstremalnymi warunkami. Wytrzymuje ekspozycję na skrajne temperatury, promieniowanie UV, oleje, słoną wodę i wiele substancji drażniących. Jest odporna na korozję, a dzięki swej elastyczności nie pęka. Jakby tych wszystkich zalet było mało, to zastosujemy ją praktycznie na każdej powierzchni. Garść informacji na temat kompatybilności powłoki Raptor z różnymi podłożami zawarliśmy w artykule.

Powłoka Raptor – na jakich powierzchniach można ją stosować?

Niezwykła przyczepność powłoki Raptor sprawia, że nadaje się do aplikacji na niemal każdej powierzchni. Po wstępnym przygotowaniu (wyczyszczeniu, odtłuszczeniu i zmatowieniu) użyjemy jej na:

  • powierzchniach metalowych,
  • aluminium,
  • różnych rodzajach tworzyw sztucznych,
  • drewnie,
  • sklejkach kompozytowych,
  • betonie,
  • włóknie szklanym,
  • podkładach epoksydowych,
  • powierzchniach pomalowanych lakierem lub farbą na bazie wodnej i rozpuszczalnikowej.

Przyczepność powłoki Raptor do różnych podłoży, takich jak metal, ocynk i aluminium zwiększymy, używając antykorozyjnego podkładu epoksydowego Raptor.

Powłoka Raptor – jakie jest jej zastosowanie?

W związku z tym, że powłoka Raptor jest kompatybilna z praktycznie każdym rodzajem podłoża, zastosujemy ją w licznych dziedzinach życia codziennego i przemysłu. Z wszechstronnych zalet tego produktu korzysta między innymi motoryzacja. Przy pomocy powłoki Raptor zabezpieczymy całą karoserię pojazdu oraz większość elementów podwozia i nadwozia. Od felg i zderzaków, przez plastikowe wykończenia, aż po pokrywę silnika. Do grona szczególnych entuzjastów produktu należą posiadacze samochodów off-road oraz pojazdów użytkowych. Motoryzacja zaledwie otwiera wachlarz zastosowań powłoki Raptor. Z powodzeniem użyjemy jej w gospodarstwie domowym, np. do zabezpieczenia podłóg, chodników, ganków i bram. Dzięki doskonałej wodoodporności, produkt świetnie nadaje się do ochrony różnych elementów jachtów, łodzi i kajaków. Szereg innych zastosowań powłoki Raptor w dziedzinie lotnictwa, rolnictwa, rekreacji, rozmaitych gałęzi przemysłu, transportu, zależy już tylko od naszych indywidualnych potrzeb i fantazji.

Powłoka Raptor – na każdą powierzchnię i wszelkie warunki

Uniwersalność zastosowania to cecha wyróżniająca produkty marki U-POL na rynku powłok ochronnych. Przy ich użyciu stworzymy na niemal każdym podłożu barierę zabezpieczającą przed promieniowaniem UV, rdzą, wodą, skrajną temperaturą, paliwami i olejami samochodowymi, a nawet niektórymi kawasami. Dzięki zastosowaniu powłoki Raptor zapewnimy danej powierzchni nie tylko doskonałą ochronę, ale także estetyczny wygląd, bez plam, przetarć i zadrapań.

Pozostaw komentarz