Lepsza ochrona lakieru quad’ów przed zarysowaniem i uszkodzeniem

Lepsza ochrona lakieru quad’ów przed zarysowaniem i uszkodzeniem

Jazda quadem to niewątpliwie ogromna przyjemność. Dla fanów tego rodzaju rozrywki adrenalina stoi na pierwszym miejscu. Aby zapewnić sobie maksimum doznań, często wybieramy trasy trudne, wyboiste, pełne kamieni czy żwiru. Niejednokrotnie takie szaleństwo odbywa się wśród krzewów, które mogą uszkodzić lakier. Aby zminimalizować zniszczenia i sprawić, aby quad pozostał jak najdłużej w świetnym stanie, warto sięgnąć po środki ochronne, takie jak Raptor.

Niezniszczalny środek ochronny dla Twojego quada

Raptor to wyjątkowo trwały środek ochronny o bardzo szerokim zastosowaniu. Dzięki swym różnorodnym właściwościom, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojawia się ryzyko uszkodzeń czy zarysowań lakieru. Dlatego jeżeli jesteś fanem offoroadowych szaleństw, Raptor jest tym, czego potrzebujesz
Zapewniamy, że dzięki lakierowi Raptor Twój quad zyska najwyższy poziom ochrony przeciwko korozji oraz mechanicznym uszkodzeniom. Środek ten stanowi także doskonałe zabezpieczenie przeciwko szkodliwemu działaniu soli, promieni UV, wilgoci czy wysokiej temperatury. Dlatego proponujemy jego zastosowanie wszędzie tam, gdzie pojazd narażony jest na ekstremalne warunki atmosferyczne

Szybka renowacja quad’a w zasięgu ręki

Zarówno w sytuacji, kiedy Twój quad wymaga naprawy uszkodzeń, jak i prewencyjnie, dla zapewnienia mu najwyższej ochrony, nasze środki ochronne będą doskonałym wyborem. Cechą, która zdecydowanie wyróżnia ten produkt spośród innych dostępnych na rynku preparatów ochronnych, jest wyjątkowo łatwa aplikacja. Dzięki temu Raptor możesz śmiało nałożyć sam, bez pomocy fachowców. Krótki czas schnięcia preparatu sprawia, że jego zastosowanie nie wymaga wielkich pokładów czasu i energii.

Raptor występuje w trzech wariantach: czarnym, białym oraz w opcji do barwienia. Dzięki temu z całą pewnością znajdziesz wśród proponowanych przez nas produktów ten idealny dla siebie. Wystarczy już tylko dobrać odpowiedni do powierzchni środek do aplikacji i cieszyć się trwałością lakieru swojego quada przez długi czas.
Polecamy Raptor zarówno dla właścicieli warsztatów, jak i dla osób indywidualnych. Za jego wykorzystaniem przemawia szereg zalet:

  • wyjątkowa trwałość,
  • łatwa aplikacja,
  • krótki czas schnięcia,
  • doskonała ochrona przed uszkodzeniami.

Jeżeli zatem marzysz, aby Twój quad zyskał nowe życie, a adrenalina, którą daje jazda na nim, towarzyszyła Ci bez przeszkód, warto zabezpieczyć swój pojazd doskonałym środkiem ochronnym, jakim jest Raptor. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na samodzielne nałożenie preparatu, czy skorzystasz z pomocy specjalistów, Twój quad zyska najwyższą ochronę jego powierzchni. Zdejmiemy z Twoich barków zamartwianie się, jakie skutki przyniesie jazda w ekstremalnych warunkach. Zabezpieczony Raptorem quad pokona bowiem bez szwanku nawet najbardziej szalone trasy.

Pozostaw komentarz