Jak zadbać o meble ogrodowe

Jak zadbać o meble ogrodowe

Meble ogrodowe przez cały sezon ich użytkowania narażone są na słońce, wilgoć, wysokie temperatury, pył oraz brud. To sprawia, że z biegiem czasu tracą one swój atrakcyjny wygląd. Wiele osób decyduje się na ich wymianę. Niewiele jednak zdaje sobie sprawę z tego, że mogą one służyć przez wiele długich lat. Odnawianie krzeseł oraz stołów z powodzeniem można wykonać samodzielnie.

Jak zadbać o meble ogrodowe by służyły jak najdłużej?

Meble ogrodowe służą nie tylko do wypoczynku. Stanowią one piękną ozdobę ogrodu, a utrzymane w dobrym stanie - ucieszą każde oko. Warto więc zadbać o to, aby jak najdłużej zachowywały atrakcyjny wygląd. Jeżeli utracą one swój pierwotny blask, doskonałym pomysłem będzie przywrócenie im świetności lub nadanie zupełnie nowej prezencji na przykład poprzez zmianę ich barwy.

Tradycyjne metody odnawiania mebli coraz częściej odchodzą w zapomniane. Pędzący tryb życia sprawia, że nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnego czasu. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się na zakup nowych mebli ogrodowych. Tak jest szybciej i wygodniej. Jednak czy zakup nowych mebli to jedyne wyjście, aby przywrócić blask w ogrodzie? Zdecydowanie nie. Dla osób ambitnych chcących poświecić chwilę czasu na renowację starych mebli ogrodowych z pomocą przychodzi preparat ochronny Raptor.

Raptor do mebli ogrodowych – bezkonkurencyjny lakier

Raptor to środek, który szybko i skutecznie pomoże w odnowie mebli ogrodowych. Jego przewaga nad innymi produktami przeznaczonymi do renowacji mebli to przede wszystkim czas schnięcia i niesamowita trwałość utworzonej powłoki odpornej na warunki atmosferyczne. Jedna warstwa środka wysycha już w 60 minut. Dzięki temu każdy z nas będzie mógł odnowić swoje meble w kilka godzin. Ważna jest tu także łatwość nakładania. Środek może być nakładany zarówno pędzlem, wałkiem, jak i profesjonalnymi pistoletami natryskowymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nie posiadających kompresora, produkt dostępny jest również w aerozolu. Dzięki temu użytkownik może dokonać sprawnej renowacji mebli ogrodowych, poprzez natrysk preparatu. Powstała powłoka odporna jest na promieniowanie UV, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wodę. Dzięki temu zabezpieczone meble nie będą musiały być chowane na zimę oraz dodatkowo zabezpieczane pokrowcami.

Raptor tworzy bardzo trwałą warstwę ochronną na meblach ogrodowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych farb, może on także całkowicie zmienić ich wygląd i zdecydowanie poprawić ich trwałość. Środek dostępny jest bowiem w trzech wersjach: czarnej, białej oraz przeznaczonej do barwienia na dowolny kolor z dostępnej palety barw. W zależności od wybranej metody aplikacji preparatu stworzona powłoka może mieć wykończenie gładkie lub chropowate.

Pozostaw komentarz