Farba poliuretanowa do łodzi

Farba poliuretanowa do łodzi

Kiedy jesteśmy właścicielami łodzi, wiemy doskonale, że są to sprzęty wymagające szczególnego zabezpieczenia i konserwacji. W codziennym kontakcie z wodą bardzo łatwo o szybkie zniszczenie materiałów, z których zostały wykonane. Dlatego tak ważne jest zastosowanie odpowiednich środków, nie tylko do codziennej pielęgnacji, ale także do pokrycia powierzchni łodzi. Doskonale sprawdzi się w tej roli farba poliuretanowa, która na najwyższym możliwym poziomie zabezpieczy łódź i przedłuży jej żywotność.


Polimocznik - tajemnica skuteczności Raptora


Raptor to doskonały środek, służący do zabezpieczania powierzchni w sposób szczególny narażonych na trudne warunki czy zniszczenia. Niewątpliwie takim wrażliwym miejscem jest powierzchnia łodzi. Tajemnica skuteczności Raptora ukryta jest w polimoczniku. Ten właśnie składnik sprawia, że stosując uretanowy środek ochronny mamy gwarancję skuteczności i długotrwałego efektu.


Możemy mieć pewność, że nasza łódź, pokryta takim środkiem, zyska najwyższy poziom odporności na wilgoć czy szkodliwy wpływ promieniowania UV, na które wystawiona jest właściwie w każdej chwili użytkowania. Również poziom czystości wody, po której pływamy łodzią, nie musi stanowić powodu do zmartwienia, ponieważ farba poliuretanowa chroni karoserię łodzi także przed zanieczyszczeniami czy nawet działaniem soli oraz substancji ropopochodnych.


Farba poliuretanowa o szerokim zastosowaniu


Skuteczność Raptora to połączenie dwóch składników: mieszanki żywic i specjalnego utwardzacza. Środek występuje w kolorze czarnym oraz w wersji bezbarwnej. Dzięki temu zyskujemy możliwość dodania do środka dowolnego barwnika i tym samym pomalowania wybranej powierzchni na potrzebny kolor. Farba poliuretanowa, przez swą wysoką wytrzymałość na zniszczenia, zadrapania czy wysokie temperatury, znajduje wiele różnych zastosowań. Używa się jej do zabezpieczania:

  • łodzi,
  • podwozi samochodów, zwłaszcza terenowych,
  • pak ciężarówek,
  • silosów,
  • myjni samochodowych,
  • garnków,
  • płytek ceramicznych.

Łatwość zastosowania sprawia, że właściwie każdy może samodzielnie podjąć się zabezpieczenia wybranej powierzchni farbą poliuretanową przy użyciu specjalnego pistoletu, wałka czy pędzla. Środek nadaje się do stosowania na wielu różnych rodzajach podłoża, co dodatkowo zwiększa jego uniwersalność.


Zabezpieczenie łodzi na najwyższym poziomie


Jeśli chcemy ochronić naszą łódź przed uszkodzeniami czy korozją, sięgnięcie po uretanowy środek ochronny Raptor będzie doskonałym wyborem. Zyskujemy dzięki niemu pewność, że zastosowaliśmy środek najwyższej jakości, zapewniający najlepszą ochronę przed wysokimi temperaturami, wpływem szkodliwych substancji, jakie mogą pojawić się w wodzie czy na uszkodzenia.

Dodatkowym atutem jest niezwykle krótki czas schnięcia farby, co umożliwia położenie w krótkim czasie niezbędnej ilości warstw. Raptor - szybki i skuteczny, jak bezwzględne dinozaury, z którymi wprost powiązana jest jego nazwa, to najlepsza ochrona, jaką możemy zagwarantować swojej łodzi.

Pozostaw komentarz