Doskonały środek do odnowienia elementów ciągnika ciężarówki

Doskonały środek do odnowienia elementów ciągnika ciężarówki

Samochody ciężarowe to auta, których głównym zadaniem jest ciągła praca i niezawodność. Nie oznacza to, że musi cierpieć na tym ich wygląd. W łatwy sposób można sprawić aby ciężarówka wyglądała estetycznie i zwiększyć jej wytrzymałość na trudne warunki pracy. Wystarczy zastosować preparaty Raptor dzięki, którym zyskujemy ochronę i ciekawy, przyciągający wzrok wygląd.

Co zabezpieczyć w ciężarówce Raptorem?

Odpowiedź na to pytanie zależy od potrzeb i oczekiwań. Zabezpieczyć można niemalże wszystko, podwozie, windy załadunkowe czy nawet całą karoserię auta, ale nie zawsze jest to konieczne. Najczęściej zabezpieczanymi elementami w autach ciężarowych są paki ładunkowe, elementy podwozia czy nadkola. Jeżeli auto wyposażone jest w windę załadunkową Raptor sprawdzi się idealnie do jej zabezpieczenia.

Najważniejszym elementem w autach ciężarowych jest ich przestrzeń ładunkowa. Dlatego warto pomyśleć o dokładnym zabezpieczeniu tego miejsca, aby nasza ciężarówka mogła służyć jak najdłużej. Dlaczego należy pomyśleć o malowaniu jej Raptorem? Ponieważ jest to doskonały środek zabezpieczający przed zarysowaniami, uszkodzeniami, korozją i plamami.. Zabezpieczana powierzchnia zostaje pokryta ultra wytrzymałą powłoką, która przez długie lata zachowuje swoją żywotność i wszystkie właściwości. Specjalny dodatek antypoślizgowy poprawia bezpieczeństwo, skutecznie zapobiegając ryzyku poślizgnięcia podczas załadunku, a także przesuwania się ładunku – niezależnie od warunków atmosferycznych.

Jak przygotować ciężarówkę do aplikacji RAPTORA?

Produkty tej firmy można z powodzeniem kłaść na każdy rodzaj nawierzchni. Elementy z plastiku, drewna, aluminium czy włókna szklanego nie stanowią wyjątku. Szeroka oferta produktów Raptor posiada specjalne środki podkładowe do każdego rodzaju materiału, dzięki nim powłoka natryskowa skutecznie zabezpieczy każdą nawierzchnię. Przygotowanie powierzchni nie jest sprawą skomplikowaną. Jak przy każdych pracach związanych z malowaniem, należy dany element dokładnie wyszlifować papierem o gramaturze od 120 do 180, wyczyścić z kurzu i innych zabrudzeń, odtłuścić i można rozpocząć nakładanie warstw lakieru poliuretanowego. Warto zapoznać się z wytycznymi producenta co do stosowanych podkładów. Pamiętajmy jednak, że na ostateczną trwałość zabezpieczenia przyjdzie nam trochę poczekać. Mimo, że środek schnie szybko swoją ostateczną trwałość i niezawodność uzyskuje po około 10 dniach. Po osiągnięciu pełnej twardości możemy w pełni cieszyć się nowym estetycznym wyglądem no i co najważniejsze nie musimy się martwić o uszkodzenia i zadrapania.

Pozostaw komentarz